pondělí 15. října 2012

Čo vysielajú pyramídy?


V posledných rokoch sú vedci konfrontovaní s veľmi zvláštnym fenoménom. Niektoré veľké pyramídy, ktoré postavili starovekí stavitelia, začali do vesmíru vysielať akúsi tajomnú energiu. Experti z rôznych odborov však doposiaľ nevedeli tento fenomén nijako objasniť. So zaujímavou odpoveďou, prečo sa tak deje, však nedávno prišiel uznávaný ruský astrofyzik Alexej Dmitrijev.
Objav podivného úkazu


Za objavom vyžarovania záhadnej energie z vrcholku pyramídy bola náhoda, nebyť jej, asi nikto by dnes nevedel o tom, že takýto fenomén je naozaj skutočný a možný. O tomto fenoméne sa začalo hovoriť od 24. júla 2009. Okolo 14. hodiny  stál pán Hector Siliezar z americkej Kalifornie v mayskom komplexe Chichen Itzá pred Kukulkanovou pyramídou.

Vzdialené hrmenie ohlasovalo prichádzajúcu búrku, a tak si chcel aspoň mobilným telefónom vyfotografovať svoje dve dcéry, pred touto pyramídou, a na snímky v pozadí zachytiť aj blesky. Vznikla by tak veľmi efektná a zaujímavá snímka. To sa mu aj skutočne podarilo, a celkovo urobil až tri fotografie. Na druhej fotografii v poradí, však okrem zachyteného blesku bol vidieť aj nejaký tajomný lúč, ktorý vychádza z vrcholku Kukulkanovej pyramídy. Táto fotka ho veľmi prekvapila, a preto skontaktoval známeho mexického herca a moderátora Reného Franca, ktorému fotku poslal.

Ten neváhal, a okamžite sa spojil s popredným latinskoamerickým ufológom Josém Maussanom. José Maussan potom snímku z mobilného telefónu poslal dvom špecialistom na fotografie. Giuseppe Garofal z Talianska a Guiller Anaya z Mexika podrobili snímku viacerým analýzam, a ich záver bol, že fotografia nie je nijako dodatočne upravovaná, a je úplne autentická.

René Franco a José Maussan preto začali hľadať ďalších ľudí, ktorí mohli byť v tom čase  svedkami toho istého podivného úkazu. Priameho očitého svedka síce nenašli, no viacerí turisti, ktorí v tom čase boli na schodoch Kukulkanovej pyramídy potvrdili, že pyramída sa údajne asi na dve sekundy zachvela, a potom vydala zvláštny dunivý zvuk.

Niektorí turisti sa obávali prichádzajúceho zemetrasenia, a preto sa snažili z pyramídy dostať čo najskôr dolu. Ďalší záchvev ani dunenie sa však neozvalo, jediným dôkazom tohto dunenia bol tajomný lúč, ktorý zachytil na mobil Hector Siliezar. Na základe týchto dôkazov potom vystúpili Maussane, Franco, a ich spolupracovník Fernando Correa v televíznej šou Millenium. Šou mala obrovský úspech, a aj vďaka spropagovaniu tohto fenoménu, ich všetkých troch pozvali na špeciálnu konferenciu do Los Angeles, ktorá sa týkala práve Kukulkanovej pyramídy.

Ďalší dôkaz tajomnej energie 


Na konferencii síce nikto nevedel objasniť záhadný fenomén, ktorý bol zachytený na fotografii, no objavilo sa tam ďalšie podobné svedectvo, ktoré sa odohralo na vrcholku Mesačnej pyramídy v mexickom Teotihuacáne.

Fotografia, na ktorej tiež z vrcholku Mesačnej pyramídy srší lúč tajomnej energie pochádza ešte z roku 2000. Snímku urobil jeden člen zo skupinky amerických turistov, ktorý v tom čase bol v blízkosti tejto obrovskej pyramídy. Lúč, ktorý bol zachytený na fotke však vtedy nikto neriešil, väčšina ľudí si myslela, že to je len náhodný lom svetla vo vlhkom prostredí. V súvislosti s lúčom z Kukulkanovej pyramídy, to odobrníkom na konferencii však začalo dávať zmysel – nebola to podľa nich náhoda. Nikto však nevedel povedať, odkiaľ tento lúč energie pochádza.
Astrofyzik prišiel na odpoveď 

S možnou odpoveďou na pôvod tajomných energetických lúčov prišiel začiatkom tohto roka veľmi uznávaný astrofyzik Alexej Dmitrijev. Podľa jeho názoru je vyžarovanie z pyramíd dôsledkom vysokého energetického nabíjania našej planéty. Zem údajne reaguje na obrovský oblak vysoko nabitej elektromagnetickej energie, ktorý sa k našej slnečnej sústave blíži z roviny Mliečnej dráhy.

Už v roku 2011 vydala európska ale aj americká kozmická agentúra (ESA a NASA) varovanie, že naša slnečná sústava vstúpila do obrovského mračna medzihviezdnej energie, ktoré má za následok zvýšenú činnosť Slnka. A práve Slnko môže ohrozovať svojimi slnečnými erupciami a slnečnými búrkami všetky elektronické systémy našej civilizácie.Tento vplyv kozmickej energie podľa Dmitrijeva zažíva aj naša planéta.

Je teda možné, že dávni stavitelia pyramíd práve toto vedeli, a preto sa snažili našu (svoju) planétu ochrániť? Dmitrijev si myslí, že v podstatne áno, pretože pyramídy sú schopné odsávať zo Zeme nadbytočnú energiu, a vo forme energetického lúča, ako bolo zachytené na fotkách, ju vyžiariť späť do vesmíru.

Dmitrijevove tvrdenie experimentálne zistili aj iní vedci, ktorí pri pokusoch s umiestnením pyramíd v elektromagnetickom poli dokázali, že každá pyramída zatiaľ ešte nezistením spôsobom energiu koncentruje, a potom ju vyžaruje von zo svojho vrcholu. Možno aj preto v minulosti stáli obrovské pyramídy na každom kontinente.

Budúcnosť ukáže, či sa podobné tajomné energetické lúče objavia opäť, a potvrdí sa Dmitrijevova teória. Logiku to totiž má...


zdroj:http://magazin.atlas.sk/spektrum/fakty-x-co-vysielaju-pyramidy/801361.html

Žádné komentáře:

Okomentovat