neděle 21. října 2012

Svět Tajemství - Alternativa 3

20.června 1977
 
  Tohle pondělí večer, se ve Velké Británií vysílá poslední díl ze série Science Report,jde o sérii vážných vědeckých dokumentárních filmů, které byly vyrobeny podle uznávaných vědeckých zpravodajů. Program byl nazván Alternativa 3, vysílání bylo jak ve Velké Británii,tak v zemích: Austrálii, Nový Zéland, Kanada, Island, Norsko, Švédsko, Finsko, Řecko a Jugoslávie. Nicméně, nikdy to nebylo vysíláno ve Spojených státech. Zdá se, že vláda nedovolí aby bylo něco tak velkého, vysíláno v USA.
 
Program upozornil na několik hlavních oblastí:
  • K dispozici je společná tajemství USA / SSSR vesmírného programu, který zašel příliš daleko,aniž by to veřejnost vnímala.
  • Astronauti přistáli na Marsu v roce 1962.
  • Bylo zjištěno, že existují další inteligentní životy ve vesmíru.
  • Země umírá. Naše znečištění je neopravitelné. Rostoucí "skleníkový efekt" způsobí, že se polární ledové čepice a ledovce roztají a zaplaví Zemi.  To bude mít za následek výrazný růst mořské hladiny,  Londýn a New York mezi prvními městy, postižené povodní.
Tam byly tři řešení navržená vládou:
  • Varianta 1 - Zastavit všechny znečištění  a vyhodit dvě obrovské díry v ozonové vrstvě. To by umožnilo nadměrné UV světlo a miliony by umřelo na rakovinu kůže.
  • Alternativa 2 -  vyhloubení podzemních měst pro Elitu  - a nechat hemžící miliardy  lidí hynout na  znečištěném povrchu.
  • Alternativa 3 - Sestavit kosmické lodě a dostat Elitu mimo planetu - k Měsíci a Marsu. Unést a vzít s sebou několik "obyčejných" lidí pro použití jako otrockých prácí. Pomocí "ovládání mysli"a  techniky je ovládat. Nechat zbytek lidstva se válet ve své vlastní špíně.
     
Elita vybrala "Alternativa 3".


1962-05-26 Alternative-3 Americans Use UFO for Landing on Mars 

 

 

zdroj:aliensthetruth.com

Žádné komentáře:

Okomentovat