sobota 13. října 2012

Prohlášení Japonské princezny o 3 dnech nepřetržité tmy v r. 2012

Jmenuji se princezna Kaoru Nakamaru z Japonska. V roce 1976 jsem měla fantastický duchovní zážitek. Od té doby co se otevřelo moje třetí oko, jsem mohla komunikovat s ufo lidmi, a také uvnitř země existuje velmi vyspělá civilizace. S nimi také komunikuji.
Ze všech těchto informací jsem zjistila, že 21.12.2012 budou tři dny, kdy tato země jde do páté dimenze, existuje místo zvané Nibiru, kolem kterého projdeme. Tři dny a tři noci nebudeme moct používat elektřinu, bude úplná temnota ve dne v noci, nebude žádné slunce, hvězdy, vůbec žádné světlo. Budeme v úplné tmě. Tři dny. Žádné média, žádné informace o tomto nebyly prohlášeny lidem na této planetě. Lidé ze skryté vlády to ví, myslí si, že se sami můžou zachránit, snaží se uniknout z této planety nebo kopou podzemní města v Norway, Holandsku, Švýcarsku, Austrálii. Asi 10 000 lidí se spojilo, aby se zachránili, když tam budou žít. Myslím si, že je to stejně nezachrání.

Potřebujeme očistit svůj duchovní stav, fyzicky i duchovně. Řeknu vám jak to udělat. Je to velmi důležité. Všemohoucí bůh, stvořitel je světlo a láska a energie. Část energie této lásky máme v našem srdci. Můžeme lhát jiným lidem, ale nemůžeme lhát sami sobě. Nazvala bych to uvědomění. Každá lidská bytost má tuto krásnou část stvořitele v naší duši. Ta se inkarnuje. To je věčné světlo, které máme v sobě. Ve snaze očistit svou duši, každých 5 let od našeho narození se můžeme vědomě ohlédnout zpět na to, jak jsme se chovali, jak jsme mysleli a všechny ty věci můžeme očistit tím, že se podíváme na náš život až do současnosti, pokaždé když jsme někomu ublížili, můžeme to pročistit a pokaždé kdy to uděláme, naše srdce se rozšiřuje a rozvíjí. Můžeme to zhluboka prodýchat a pokaždé kdy máme tento zážitek, všechna ta temnota odchází z našeho srdce a přichází do něj zlaté světlo. Díky tomu můžeme vidět lépe a lépe.
Stále máme ještě nějaký čas do 21.12.2012. Fyzicky také můžeme očistit svá těla, především, nikdy bychom neměli pít džus z plechovky nebo pivo z plechovky. Hliník je velice škodlivý našemu tělu. Bez toho abychom to věděli, přijímáme všechny ty jedy z jídla a pití. Každý se může postarat tímto způsobem o své tělo. A nějaký druh cvičení je také nezbytný a každý den v nás odrážet našeho ducha, takového jaký je.
V podstatě my, lidské bytosti jsme světlo a láska, protože část našeho stvořitele máme v srdci a ta se inkarnuje, zanecháváme naše tělo na zemi, ale naše duše jde dál, pokračuje v existenci. Na této zemi si dokážu pamatovat mé životy několik tisíciletí zpátky na této planetě. A mimo to, i na mnoha jiných planetách, na kterých jsem žila. Všechny ty vzpomínky se vrací, a dokážu mluvit jazyky, které jsem se nikdy neučila. Takže fyzicky jsem zažila, že inkarnační teorie je správná. Kdokoli naslouchá tomuto konferenčnímu tématu myslím, že jsou zachráněni. Jsme tak rozděleni po r. 1913 na ten druh lidí, kteří věří tomuto konceptu, a druh lidí kteří nevěří. A všechno to rozhoduje o tom, že ten druh lidí, kteří tomuto nerozumí nebo tomu nevěří nebo jsou ve stavu duchovní temnoty, se narodí na jinou planetu. Stejnou jako země, kde je násilí, kde jsou války.
 
VIDEO S CZ TITULKY:
 
 
 
 
 
 
 
 
zdroj: http://confession.blog.cz/1201/prohlaseni-japonske-princezny-o-3-dnech-nepretrzite-tmy-v-r-2012

Žádné komentáře:

Okomentovat