sobota 9. června 2012

Spirála světla viděna na Blízkém východě, potvrzuje se, že je to zkouška ruské balistické střely

On June 7, 2012 people across the Middle East region reported seeing a swirling spiral of light. In several videos from Israel, Syria, Iran and other Middle East, the object started out looking somewhat like a comet and then started spiraling. The strange sight has been confirmed to be a Russian ballistic missile test of the Topol ICBM from the Kapustin Yar firing range near Astrakhan in southern Russia. The Voice of Russia reported that the country’s Strategic...  • 136
    Share

7. června, 2012 lidí na celém Blízkém východě hlásili, že vidí vířící spirály světla. V několika videích z Izraele, Sýrie, Íránu a dalšíchna Blízkém východě, objekt začal vypadat nějak jako kometa a pak začal vystřelovat.
Zvláštní pohled byl potvrzen ,jako ruská balistická střela Topol test ICBM z palebného Kapustin Jar  v blízkosti Astrachaň v jižním Rusku. Hlas Ruska uvádí, že v zemi Strategické raketové síly provedla zkoušku ICBM Topol z Kapustin Jar střelnice v blízkosti Astrachaň v jižním Rusku ve čtvrtek. Takový start by teoreticky mohl být viděn z oblasti Blízkého východu a Caucasus.

 


Oberg také poznamenal několik dalších "náhod", proč byla tato konkrétní zkouška rakety vidět, zatímco ostatní podobné zkoušky nebyly.
Pokud Rusové testovali  hlavici kde její systém proniknutí pomáhá mařit sledování a zaměření amerického protiraketového systému by mohlo vést ke dráze, která byla vyšší, než je obvyklé, což je třeba vidět z větší dálky. Dalším faktorem je, že jsme v měsíci červnu, který se blíží k okamžiku  půlnočního slunce v severních zeměpisných šířkách. 


Zdroje: Cosmic Přihlásit , vesmír dnes , YnetNews
Žádné komentáře:

Okomentovat