pondělí 4. června 2012

Obrazec v obilí: záhadné proroctví

V sobotu se v anglickém Manton Drove, hrabství Wiltshire, objevil zvláštní obrazec, který by podle některých milovníků záhad a UFO měl vykreslovat přesné datum. Pomocí polárních hodin se došlo ke dni, jehož význam je však stále zahalen rouškou tajemství.

"Věříme, že se obrazec z 2. června 2012 podobá polárním hodinám. Je to druh hodin ukazujících nejen čas, ale i datum. Pro ​​správnou analýzu ho bylo nutné nejprve otočit, což jsme udělali pomocí aplikace PolarClock3. Pak jsme si stanovili datum a čas tak, že polární hodiny, které se objevily na našem monitoru byly shodné s těmi na fotografii, "napsali na stránce cropcircleconnector.com Jitka a Roman Hamarovi z České republiky, kteří si dali tu námahu záhadu rozluštit.
Protože letecký snímek podle nich není udělaný přesně kolmo k obrazci, nejsou si jisti vypočítaným časem, ale datum by měl být správný. Jde o sobotu 4. srpna 2012, 19:43:53. "Nemáme ponětí, co toto přesné datum znamená. Doufáme však, že se najde někdo, kdo zjistí, proč by toto datum měl být významné," uvedli Hamarovi.

Žádné komentáře:

Okomentovat