neděle 3. června 2012

Bývalý autor prejavov Bieleho domu tvrdí, že Obamu by mohol zosadiť vojenský puč


Bývalý autor projevů Bílého domu John L. Perry vzbudil obrovskou kontroverzi svým tvrzením, že americké ozbrojené síly, věrné přísaze bránit ústavu proti domácím nepřátelům, by mohly provést nekrvavý puč a sesadit prezidenta Obamu.

 

V článku původně zveřejněném na internetové stránce Newsmax Perry napsal:
Existuje vzdálená, i když sílící možnost, že americké ozbrojené síly zasáhnou jako poslední záchrana, aby vyřešily „problém Obama“. Nezavrhujte to vůbec jako nereálné.
Navzdory faktu, že Perry takový puč výslovně nepodpořil, Newsmax článek později odstranila, aby zajistila, „že nebude chybně interpretován“.
Článek popisuje, jak se armádní důstojníci, pobouření Obamovým „pošlapáváním“ ústavy, znárodňováním amerických institucí, rostoucími deficity, nezaměstnaností a daněmi, mohou nenásilně chopit moci a vzít ji „radikálním levicovým komisařům“ Obamovy vlády.
Vojenský zásah je to, co exponenciálně se zrychlující Obamova agenda „změny od základu“ směrem k marxistickému státu na Ameriku přivolává. Puč není ideální možnost, ale Obamovy radikální ideály nejsou přijatelné nebo zvratné, (píše Perry).
Je důležité zdůraznit, že Perry není neokonzervativec, pracoval za demokratických vlád Lyndona Johnsona a Jimmy Cartera.
Perry varuje, že Amerika by mohla být do konce roku 2012 nerozpoznatelná, což způsobuje, že vyhlídky na puč „na obranu a obnovení ústavy“ se objevují „v mysli a svědomí vedení amerických ozbrojených sil silně“.
Perry říká, že takový krok by mohl být urychlen, pokud by Izrael bombardoval Irán, což by způsobilo, že by Střední východ explodoval a došlo by k masivní destabilizaci svobodné světa.
Samozřejmě, že nepravděpodobné zorganizování vojenského puče může být jen další lstí, jak zavést stanné právo v důsledku toho, co by nepochybně přinesl – masové občanské nepokoje a potenciální rozpad společnosti.
Důvěryhodní analytici stále více předpovídají, že Spojené státy by mohly zkolabovat ve stylu rozpadu Sovětského svazu během několika příštích let. V takovém scénáři by vytvořené mocenské vakuum mohlo otevřít dveře pro zavedení ještě větší diktatury, než jaké jsme svědky dnes, za socialistické agendy Obamovy velké vlády.
Je mnohem pravděpodobnější, že vojenský puč, dokonce i kdyby začal jako skutečná snaha „obnovit ústavu“ nebo „vyřešit problém Obama“, by byl unesen a přeměněn na snahu podrobit si celou zemi v rámci militarizovaného policejního státu v ještě větší míře, než je tomu nyní.
Pravděpodobnějším scénářem je ten, který načrtl Tommy Franks v r. 2003, v rozhovoru s časopisem pro muže Cigar Aficionado, kdy by byl vojenský typ vlády zaveden v důsledku velkého teroristického útoku, který by zabil miliony.
Franks předpověděl, že dojde k dalšímu teroristickému útoku s hromadou obětí, který způsobí, že „populace bude zpochybňovat naši vlastní ústavu a začne militarizovat naši zemi, aby zabránila opakování další události s hromadou obětí. Což pak začne rozplétat předivo naší ústavy.“

 Převzato z voxvictims.com

Žádné komentáře:

Okomentovat