neděle 3. června 2012

17-letá dívka uvedená na Obamově tajném seznamu ‘na odstřel’ USA

Američané - cíl státem sponzorovaného programu vražd.
Na protiústavním tajném ‘seznamu na odstřel’ je i 17-letá dívka spolu s několika americkými občany, jak hlásí zpráva New York Times.


Pan Obama se postavil do čela procesu přísně tajných “nominací” určujícím teroristy na odstřel či odchyt, přičemž ta část s chycením zůstává z větší části teoretická. Přísahal, že boj proti al Kaiídě uvede v soulad s americkými hodnotami; ale ta charta, kde se uvádí lidé, jejichž smrt je brzy možno nařídit, jen zdůrazňuje, jak morálně a právně zapeklitou záležitostí to také může být,“ hlásí NY Times s dodatkem, že jedním z cílů v Jemenu je „dívky, která vypadá ještě mladší, než je jejích 17 let,“ a že „někteří jsou Američané.“ Bílý dům si osobuje právo provést státem sponzorovanou vraždu kdekoliv na světě, aniž by musel předkládat důkazy anebo podstoupit nějaký právní proces. Administrativa musí pouze konstatovat, že tento cíl je teroristou a že na tom nezáleží, jsou-li americkými občany nebo ne, jak jsme to viděli u v Americe narozeného Anwara al-Awlakiho a jeho syna, které oba zabili loni.

V prosinci právníci Obamovy administrativy znovu potvrdili svou podporu těmto státem sponzorovaným vraždám s tvrzením, že „US občané jsou legitimními vojenskými cíli,“ a nemají právo na žádnou zákonnou ochranu proti svému určování k realizaci úhrnných poprav. Během svého rozhovoru v pořadu CBS 60 Minut v lednu ministr obrany Leon Panetta odhalil, že Obama sám osobně případ od případu schvaluje mimosoudní politická rozhodnutí k usmrcení amerických občanů podezřelých z terorismu. „Je tu tedy požadavek na administrativu, aby podle současného právního chápání to musel president, kdo činí tato prohlášení, nikoliv vy?“ ptali se Panetty, načež on odpověděl: „Tak je to správně.“ Skutečnost, že je to administrativa, kdo provádí státem sponzorované vraždy bez jakéhokoliv ohledu na řádný právní proces právě ve jménu boje proti al Kaiídě je zvláště nestoudná vzhledem k faktu, že US podporovaly teroristy al Kaiídy jak v Libyi, tak v Sýrii ve snaze svrhnout plukovníka Kaddáfího a Bašára al-Assáda. „V USA je ilegální provádět popravy osob do 18 let, a pro to by předpokládám vyslovila podporu většina Demokratů. Ovšem jejich do nebe vynášený president Barack Obama vyhlásil 17-letou dívku, že je na odstřel, jakmile ji američtí špehové najdou,“ píše Bill Anderson. „Tak nějak pochybuji, že se objeví i náznak protestu proti tomuto na Národním sjezdu Demokratů letos v létě. A aby byly věci ještě depresivnější, tak jsem si jist, že Republikáni o Obamovi vyhlásí, že je „na teroristy měkký“ a že je příliš „zdráhavý“, než aby rozpumpoval US Vražednou mašinérii na plný plyn. Takže když na to přijde: Washington D.C. je novým sídlem firmy Vraždy s. r. o.“ Vzhledem k tomu, že špionážní drony se teď už používají nejen k lovu na povstalce v Afghánistánu a Iráku, ale byly teď nasazeny i doma, a také ozbrojené, ale jen nesmrtícími zbraněmi, tak jak dlouho nám zbývá do času, kdy se této technologie bude používat i k vraždám amerických občanů na půdě US na základě pouhého prohlášení, že tento cíl je teroristou?  

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
Tuesday, May 29, 2012
Zdroj: http://www.prisonplanet.com/17-year-old-girl-included-on-obamas-secret-kill-list.html

Žádné komentáře:

Okomentovat