sobota 26. května 2012

Bob Lazar a UFO

Bob Lazar
  vědec, který pracoval v "Area 51" v roce 1989 prozradil pro americkou televizní veřejnost toto:Celkem 9 kusů UFO se nachází na základně, 4 z nich jsou nepoškozené, 2 poškozené po zřícení a 3 z nich jsou rozebrané na vědecké zkoumání. Při zkušebních letech nevydávají žádný zvuk a na pohon je využitá gravitace, jako vlna po které se UFO pohybuje. Pohonu pracuje na principu, že vytváří vlastní gravitaci, těleso se může pohybovat velmi vysokou rychlostí a bez závislosti na působení gravitace. Některé pokusy jsou tu tolik tajné, že pokud se některé UFO chystají k letu, ozvou se na základně sirény a personál, který se nachází venku mimo podzemních prostorách až na několik vyvolených musí každý lehnout tváří k zemi aby neviděl žádná detaily. Ale nejzajímavější je ze všech tvrzení, je že v podzemních prostorách za zvláštních podmínek byli ( a třeba ještě jsou ) udržovány při živote dvě bytosti z těchto vesmírných lodí.
Mezi nejnovější zprávy z tohoto Světa patří bezpochyby to, že tu byla natočená mimozemská bytost. Tyto záběry byly úspěšně přepašované ven přes základnu a dostali se nedávno na veřejnost. Tak bych chtěl prozradit pár výroků těch, kteří přímo v této základně pracovali, nebo jsou velmi dobře informováni o tom co se tam dělo a děje. Jeden muž, který tam strávil 10 let řekl "Máme tu také věci, o kterých se ani nezdá Georgeovi Lucasovi v Hvězdných Válkách". jiný řekl "Máme tu také věci, které jakoby ani nepocházeli z tohoto světa". A další na otázku jestli existuje UFO? odpověděli "UFO existuje - zrovna jako mimozemské, tak i vyrobené lidmi". Táto základna byla veřejně přiznaná až po 40 letech. V tomto prohlášení se doslova píše " Area 51 je území využívané k testování technologií a systémů, ke cvičení a úlohám, které jsou důležité pro efektivnost obranných sil a bezpečnost státu. Některé operace, které se prováděly nebo se ještě provádějí, jsou nadále tajné a nejde teda o nich hovořit".

Některé cvičné lety letadel, byly dokonce nedaleko odtamtud zachycené radarem při rychlosti vyšší jak 1600 km/h
 Mezi dalšíi letadla patří "Aurora", která je schopná dosáhnut rychlosti 6M. M - mach t.j. 1 M je rychlost zvuku. Pro zajímavost - každý let tohoto stroje stojí kolem miliónu USD a samotná cena jednoho takého stroje se pohybuje asi okolo 1 miliardy USD. Do 6 hodin tento stroj dokáže obletět Zemi. Dodnes oficiálně existenci "Aurory" americká armáda popírá. Většina letadel nestartuje ze žádných vojenských základen, ale len ze základny "Area 51" o které dokonce je nemalá zmínka v americkém filme "Den nezávislosti". V současné době se tam vyvíjí letadlo "TR 3A", které má dosáhnut rychlosti 8M a létat může tak v zemské atmosféře, jako i nad ní.

Žádné komentáře:

Okomentovat